Rinne Lasair

Nazywam się Klaudia Noskowicz, w internecie funkcjonuje pod pseudonimem Rinne Lasair i jestem freelancerem. Webdesign jest moją sześcioletnią pasją, która zaczęła się na starej witrynie onet. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Uwielbiam rozwiązywać kodowe problemy, a raczej satysfakcję jaka z tego płynie Kocham rozbudowane i nietypowe strony internetowe, najbardziej te, które zawierają jakieś animacje i są w ciemnej kolorystyce.
html, css
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
php, js
♦♦♦
♦♦♦♦♦♦
photoshop
♦♦♦♦♦♦♦♦
illustrator
♦♦♦♦♦♦
♦♦♦
blender
♦♦♦♦
♦♦♦♦♦
maya
♦♦♦
♦♦♦♦♦♦
after effects
♦♦♦♦
♦♦♦♦♦
premier
♦♦♦♦♦♦
♦♦♦♦
Na moim blogu publikuje głównie instrukcje HTML/CSS, ale można tam też znaleźć poradniki, materiały do druku i nadruki. W przyszłości dojdzie również grafika 3D i animacja. Posty pojawiają się nieregularnie, jednak ja jestem stale dostępna - jeżeli potrzebujesz pomocy, serdecznie zapraszam do kontaktu. Cały czas dostaję takie maile i chyba póki co, wszystkie problemy czy wątpliwości zostały rozwiązane!


Uwielbiam gry MMORPG. Jako ciekawostkę mogę dodać, że zaczynałam od 4story, a nie jak większość od Metina (ten był drugi ) Mój cel na daleką przyszłość to praca przy jednej z gier z tego gatunku.
Uwielbiam muzykę rockową, jednak równie dobrze mogę słuchać godzinami OST fantasy, lofi czy k-popu (NCT, BTS, GOT7).
Black Desert Online
Dance Gavin Dance, Hail The Sun, Circa Survival
Trylogia Czarnego Maga
Natsume Yuujinchou, Gravity Falls
Władca Pierścienia, Hobbit, Harry Potter
Teoria Wielkiego Podrywu, Gra o Tron
archer bdo
(Moi przystojni panowie: Wizard 59lvl i Archer 58lvl z BDO)

Miejsce na zdjęcie mojego pegaza
jak w końcu uda mi się go dostać argh