Rinne Lasair

Nazywam się Klaudia Noskowicz, w internecie funkcjonuje pod pseudonimem Rinne Lasair i jestem freelancerem. Webdesign jest moją sześcioletnią pasją, która zaczęła się na starej witrynie onet. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Uwielbiam rozwiązywać kodowe problemy, a raczej satysfakcje jaka z tego płynie Kocham rozbudowane i nietypowe strony internetowe, najbardziej te, które zawierają jakieś animacje i są w ciemnej kolorystyce.


Na moim blogu publikuje głównie instrukcje HTML/CSS, ale można tam też znaleźć poradniki, materiały do druku i nadruki. W przyszłości dojdzie również grafika 3D i animacja. Posty pojawiają się nieregularnie, jednak ja jestem stale dostępna - jeżeli potrzebujesz pomocy, serdecznie zapraszam do kontaktu. Cały czas dostaję takie maile i chyba póki co, wszystkie problemy czy wątpliwości zostały rozwiązane!


Uwielbiam gry MMORPG. Jako ciekawostę mogę dodać, że zaczynałam od 4story, a nie jak większość od Metina (ten był drugi ) Mój cel na daleką przyszłość to praca przy jednej z gier z tego gatunku.
Uwielbiam muzykę rockową, jednak równie dobrze mogę słuchać godzinami OST fantasy, lofi czy k-popu (NCT, BTS, GOT7).
Black Desert Online
Dance Gavin Dance, Hail The Sun, Circa Survival
Natsume Yuujinchou
Gravity Falls
The Lord of the Rings, Hobbit, Harry Potter
Big Bang Theory, Game of Thrones
My name is Klaudia Noskowicz, on the internet I work under the pseudonym Rinne Lasair and I am a freelancer. Web design is my six-year passion that started on the old onet website. I am constantly expanding my skills and looking for new solutions. I love solving coding problems, or rather the satisfaction that comes with it I love unusual websites which contain animations and are in dark colors.


On my blog I mainly publish HTML/CSS instructions, but you can also find guides, printable items and prints there. In the future 3D graphics and animation will also appear there.


I love MMORPG games. I can add that I started from 4story, not like most from Metin (he was second ) My goal for the distant future is to work on one of the games from this genre.
I love rock music, but I might as well listen to fantasy OST, lofi or k-pop (NCT, BTS, GOT7).
Black Desert Online
Dance Gavin Dance, Hail The Sun, Circa Survival
Black Mage Trilogy
Natsume Yuujinchou, Gravity Falls
The Lord of the Rings, Hobbit, Harry Potter
Big Bang Theory, Game of Thrones